Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/kahyaogl/public_html/system/library/cache.php on line 27Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/kahyaogl/public_html/system/library/cache.php on line 27Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/kahyaogl/public_html/system/library/cache.php on line 27 Kağıt Filtre Filtrasyon Kartonları /Kahyaoglu Paslanmaz Celik
Kategoriler
 

Kağıt Filtre Filtrasyon Kartonları

Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu:
On Siparis ile ...
Ürün Kodu:
K-Serisi
Oy Ortalaması:
Oylanmadı


Share to facebook

 

Steril Filtrasyon

K70, K60, K40 filtre kartonları yüksek kapasitede kontaminant tutma özelliği olan filtrekartonlarıdır. Bu filtre kartonları özellikle soğuk steril şişeleme ve depolanacak sıvıların filtrasyonu için uygundur. Mükemmel tutma kapasitesi,  derin filtre kartonlarının ince gözenek yapısının “Adsorptive elektrokinetik” özellikleri ile desteklenmesi sonucu garanti altına alınır.

İnce Filtrasyon
K 30, K 15, K 12, K 10, K 7, K 5 yüksek seviyede berraklaştırma sağlamak için kullanılanfiltre kartonlarıdır. Bu filtre kartonları ultra-ince partiküllerin tutulmasını ve mikrobiyel yükün düşürülmesini güvenli bir şekilde yapar. Bu yüzden bu tip filtre kartonları bulanıklık istenmeyensıvıların depolama ve şişeleme öncesi kullanımı için uygundur.

Kaba Filtrasyon

K 3, K2, K1 gözenek çapı nispeten geniş filtre kartonlarıdır. Bu filtre kartonlarının partikül tutma kapasitesi yüksektir ve özellikle berraklaştırma uygulamaları için kullanımı uygun olan filtre kartonlarıdır.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz: