Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/kahyaogl/public_html/system/library/cache.php on line 27Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/kahyaogl/public_html/system/library/cache.php on line 27Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/kahyaogl/public_html/system/library/cache.php on line 27 3 (L)M-S-P Serisi Yatay Milli Paslanmaz Çelik Santrifüj Pompalar/Kahyaoglu Paslanmaz Celik
Kategoriler
 

3 (L)M-S-P Serisi Yatay Milli Paslanmaz Çelik Santrifüj Pompalar

Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu:
On Siparis ile ...
Ürün Kodu:
3 (L)M-S-P
Oy Ortalaması:
Oylanmadı


Share to facebook

Endüstriyel Tesislerde Ana Tesisatın Yıkanmasında ve Sıcak Su Temininde, Tekstil Sıvılarının Basılmasında ve Kumaş Boyama Makinelerinde, Boya Fabrikalarında, Metal Parça Yüzey Temizleme vb.  Endüstriyel Makinalarda Yıkama Devirdaim Pompası, katoferez hatları, tutkal mdf tesisleri.
Çelik Haddeleme Tesislerinde Boryağ ve Boryağ Türevi Sıvıların Basılmasında,Yağ Transfer Devrelerinde, Deniz Suyu,Tuzlu Su ve Salamura Suyu Transfer İşlemlerinde, Gıda Tesislerinde(Süt Meyve Suyu,Asitli İçecekler,Bira,Şarap vb. Fabrikalarında) Sıvıların Basılmasında, yağ ekstraksiyon tesislerinde.
İklimlendirme ve Isıtma Amaçlı Su Sirkülasyonlarında, Soğutma Sistemlerinde Besleme Ve Dönüş Hatlarında, Su Arıtma Tesislerinde Filtre Pompası Olarak.
İçme Suyu Tesislerinde Hidrofor ve Yangın Hidroforu Olarak, Domestik ve Tarımsal Sulama İşlemlerinde, Az Aşındırıcı Endüstriyel Atık Su Devrelerinde, Kabul Edilebilir Agresif Sıvıların Basılmasında,Hava ve Gaz Arıtma Sistemlerinde ve Biodizel, Bioetanol vb. Tesislerde Kullanılır.Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz: